MENU

Solmaz Akademi

 

Günümüz Dünya ticaretinde Güvenlik ve Hız konuları şirketlerin maliyetlerini doğrudan etkileyen en önemli iki faktör olarak ortaya çıkıyor. Rekabetin giderek artması ve lojistik sektöründeki hızlı gelişim de düşünüldüğünde, yaşanan ya da yaşanabilecek olası problemleri bertaraf etmek ancak sürekli gelişim ve öğrenme, yenilenen mevzuatı düzenli takip etme ve şirket çalışanlarının bilgilerini güncellemeleriyle mümkün. 

Solmaz Akademi, bu misyonla 2016 yılının Mart ayında kapılarını ilk kez değerli katılımcılarına açtı. Lojistik sektörünün alt hizmet dalları olan Gümrük, Dış Ticaret, Taşımacılık ve Depolama konularında ilk eğitimlerini tamamladı. Sektörün eğitim ve güncel bilgi ihtiyacını teorik ve hayatından içinden örneklerle karşılamak amacıyla, konusunda uzman yöneticileriyle birlikte, doğrudan Gümrükle ilgili sorumluluğu olmamakla birlikte yürüttükleri operasyonlar açısından bilgi sahibi olması gereken yöneticiler ve operasyon personellerini, gündelik hayatta karşılaşabilecekleri vakalara hazırlıyor, mevzuat bilgilerini ve farkındalıklarını artırıyor. 

Solmaz Akademi’nin verdiği tüm eğitimler ile ilgili detaylı bilgi almak için Web sitemizi (www.solmazakademi.com) inceleyebilirsiniz.